صعود مدعیان به یک چهارم نهایی تنیس 1000 امتیازی مردان
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۸۶۶۴۲۷۷
خبرگزاری آریا-مسابقات تنیس 1000 امتیازی آقایان با برگزاری دیدارهای راند سوم جدول اصلی پیگیری شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، راند سوم جدول اصلی رقابتهای 1000 امتیازی مردان (بزرگداشت پیشکسوت تنیس ایران محمد خلیل پور) در زمینهای تنیس دهکده ورزشی چهارباغ برگزار شد.
در پایان روز سوم جدول اصلی نتایج زیر بدست آمد:
علی یزدانی – نیما نواب (3-6 و 2-6 یزدانی)
محمد خوش خلق – حسام سلطانی (5-7 و 3-6 خوش خلق)
حسام یزدی – امیر محمد اولیایی (0-6 و 2-6 یزدی)
علیرضا بهزادپور – محمد مهبد (1-6 و 4-6 بهزاد پور)
امید اصغری – امیر رضا ارمیون (0-6،6-4 و 3-6 اصغری)
مهدی رحمانی منش – یونس طلاور (0-6 و 1-6 طلاور)
معین معظم – علی میرزایی (0-6 و 4-6 معظم)
مسعود الماسی – امیر حسین بادی (2-6 و 3-6 بادی)
همچنین این مسابقات در بخش دونفره نیز برگزار شد که در پایان 8 تیم موفق به حضور در مرحله یک چهارم نهایی شدند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
این دوره از رقابتها با حضور بیش از 160 تنیسور از سراسر کشور 14 تا 22 شهریور در دهکده ورزشی چهار باغ البرز پیگیری میشود.
سرداوری این دوره از رقابتها بر عهده سینا ابراهیمیان سرداور نشان سفید کشورمان است و عبدالله آقایی مدیریت مسابقات را بر عهده دارد.
منبع: خبرگزاری آریا
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.aryanews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری آریا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۸۶۶۴۲۷۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اعلام برنامه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی
به گزارش "ورزش سه"، پس از برگزاری دور یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی و تعیین تیم های راه یافته به دور بعدی این پیکارها، چهره تیم های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی مشخص شد.
بدون شک، حذف پرسپولیس در دور قبل، مهمترین اتفاق بازی های برگزار شده بود و حالا سایر تیم ها باید در تاریخ اعلام شده از سوی سازمان لیگ به مصاف هم بروند.
بدین ترتیب و با اعلام سازمان لیگ، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت
چادرملو اردکان – آلومینیوم اراک – ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد
تراکتور تبریز- مس رفسنجان – ساعت ۱۹- ورزشگاه یادگار امام تبریز
گل گهرسیرجان – هوادار تهران – ساعت ۱۹ ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان
فولادمبارکه سپاهان اصفهان – ملوان انزلی – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه نقش جهان اصفهان